Пт. Июн 21st, 2024
  Коронка на зуб: Важливість, процедура та ціна у стоматологічній клініці Dentiplex

  Збереження здоров’я та краси зубів — важливий аспект загального самопочуття та зовнішнього вигляду. Коронка на зуб може бути відмінним рішенням для відновлення пошкоджених або втрачених зубів. У стоматологічній клініці Dentiplex у Києві ми надаємо якісні послуги з встановлення коронок на зуби. У цій статті ми розглянемо важливість коронок, процедуру їх встановлення та питання ціноутворення.

  Важливість коронок на зуби

  Коронка на зуб — це штучна частина, яка встановлюється на верхню частину зуба для відновлення його форми, функції та зовнішнього вигляду. Ось декілька ключових моментів, що підкреслюють важливість коронок:

  • Відновлення функції. Коронка дозволяє повернути зубам їхню функціональність, надаючи змогу приймати їжу без обмежень та забезпечуючи правильний прикус.
  • Захист від подальших пошкоджень. Коронки захищають внутрішню структуру зуба від подальших пошкоджень та розкладу.
  • Покращення зовнішнього вигляду. Вони дозволяють змінити колір, форму і розмір зубів, що покращує естетику усмішки.

  Процедура встановлення коронки на зуб

  Процедура встановлення коронки на зуб включає наступні етапи:

  1. Підготовка зуба. Спочатку лікар видаляє пошкоджений шар зуба та робить слідствіючий зубний слід, який буде використовуватися для створення коронки.
  2. Виготовлення коронки. Зубний слід відправляється в лабораторію, де створюється індивідуальна коронка для пацієнта. В цей час пацієнт може отримати тимчасову коронку для збереження функції та зовнішнього вигляду.
  3. Встановлення коронки. Коли коронка готова, вона встановлюється на підготовлений зуб за допомогою спеціального цементу. Лікар перевіряє правильність прилягання та призначає коронку.
  4. Доопрацювання. Після встановлення коронки може бути необхідна додаткова обробка для досягнення ідеального прикусу та зовнішнього вигляду.

  Ціна коронки на зуб

  Ціна встановлення коронок на зуб може варіюватися в залежності від різних факторів, таких як матеріал коронки, регіон та складність процедури. Для отримання точної інформації щодо цін та консультацій зверніться до стоматологічної клініки Dentiplex — в чаті напишіть “коронка на зуб” або на сторінці сайту https://dentiplex.com.ua/constant-crown.

  Коронка на зуб — це ефективний метод відновлення та покращення здоров’я та вигляду зубів. У стоматологічній клініці Dentiplex у Києві ми надаємо якісні послуги з встановлення коронок на зуби за доступними цінами. Довірте своє здоров’я та усмішку професіоналам і переконайтеся в комфорті та якості наших послуг.

  От admin