Пт. Июн 21st, 2024
  Установка самоклеючих панелей в будинку: дизайнерські рішення для інтер'єру

  Самоклеючі панелі є сучасним оздоблювальним матеріалом, який включив у себе багато переваг подібного облицювання. Такі елементи досить часто зустрічаються в інтер’єрах офісів та квартир, тому що головна перевага панелей – максимально проста та швидка установка.

  Тривимірні панелі слід вибирати, коли готовий проект і ви точно знаєте, якого дизайну хочете досягти. Тільки такий підхід гарантує найкращий результат.

  Особливості 3D панелей

  Багато хто вибирає 3d панелі за їх високі властивості універсальності та практичності. Рельєфна поверхня окремих моделей добре передасть гру відблисків. Ще одна особливість полягає у можливості емітувати фактуру натуральних дорогих матеріалів: мармуру, дерева та інших.

  3д панелі високої якості позбавлені неприємних запахів, запропонують екологічність та простоту в установці. Конструкція панелей не відрізняється складністю:

  • лицьова сторона, де зображений малюнок, візерунок або сам колір;
  • клейова основа знаходиться зі зворотного боку. Вона також захищена спеціальною плівкою, яка знімається лише у момент встановлення елемента.

  Самоклеєння можна встановлювати в будь-яких приміщеннях і робити це можна понад інші матеріали: дерево, бетон, скло та інші. Таким чином, оновити обробку стін не займе масу засобів, сил і часу.

  Облицювання 3д панелями: рішення від дизайнерів

  Самоклеючі панелі можна використовувати і для повного заповнення, і для часткового. Все залежить від дизайну, тому плануйте його заздалегідь, та підбирайте кольори на https://loft-expert.com.ua/.

  Спальня та вітальня

  Фахівці радять встановлювати елементи ближче до освітлених місць: біля ТБ, різних світильників. При цьому рекомендується вибирати рельєфну поверхню, наприклад хвилясту для більшої ефективності.

  Зазначимо, що 3D панелі, що самоклеяться, відмінно розділяють великі приміщення на тематичні зони.

  Коридор

  Натуральні матеріали найкращі. Якщо вони надто дорогі, але їхня імітація також підійде. Більше того, навіть професіонали не знайдуть відмінностей із першого погляду.

  Дизайнери рекомендують фактуру, що імітує поверхню пуфів. Що ж до кольору, то тут вже відіграють роль ваші уподобання, але світлі тони найчастіше властиві класичному стилю.

  ПВХ-панелі легко підганяються під потрібні розміри, що є актуальним для поверхонь нестандартних форм, наприклад, колон.

  Комбінація з декількох моделей панелей, що самоклеяться, — ще одна хороша ідея. Тільки цим мають займатися спеціалісти своєї справи – дизайнери, щоби всі деталі гармонували між собою.

  Офіс

  Зони ресепшени найчастіше вибирають для обробки тримерними панелями, що самоклеяться. Таким чином можна досягти преміального виду за розумні гроші. Імітація мармуру, до речі, має найбільшу популярність.

  Туалети та ванні кімнати

  Самоклеєння не боїться вологи і навіть відштовхує її при прямому попаданні. Імітація цеглини добре вписується в ці кімнати.

  Зверніть увагу, що перед встановленням панелей, що самоклеяться, важливо обробити поверхні від утворення на них цвілі і грибка.

  Де вигідніше купити 3d панелі, що самоклеяться в Україні?

  Компанія Loft Expert зробить найкращу пропозицію і щодо якості, і щодо вартості, і щодо асортименту. На сайті ви знайдете значний каталог моделей з різною фактурою, кольором, розмірами.

  Консультанти нададуть всю необхідну інформацію щодо правильного вибору та грамотної установки!

  От admin