Чт. Июн 20th, 2024
  Автономна сонячна електростанція для власного споживання електроенергії

  Автономна сонячна електростанція дозволить відмовитись від послуг стаціонарної електромережі та стане єдиним джерелом електроенергії для дачного будинку, ферми, котеджу чи готелю. Особливо вигідним такий варіант буде у випадку, якщо будівля знаходиться далеко від лінії електропередач або ж підключення до мережі коштує дорого. Власна електростанція вирішить безліч проблем, ви забудете, що таке часті перебої з електропостачанням. 

  Купити автономну сонячну електростанцію можна скориставшись послугою компанії Solar Family — СЕС під ключ.

  Більше 10 років в сфері альтернативної енергетики, понад 700 реалізованих проєктів. Ми знаємо все про сонячну енергетику. Співробітники надають професійні консультації, роблять проєктування, монтаж, проводять сервісні роботи, а також клінінг СЕС, що збільшують ефективність генерації до 20%. 

  Принцип роботи сонячних електростанцій

  Сонячні батареї – це самостійне, екологічно чисте джерело енергії. Електростанція забезпечує вас потрібною кількістю світла, а надлишок накопичується у спеціальному акумуляторі. Всі стандартні електроприлади та помпи працюватимуть без проблем.

  Конструкція станції доволі проста. До її складу входять: сонячні батареї, контролер, інвертор (перетворює постійну напругу на змінну) і акумуляторні батареї. Вибираючи інвертор, варто звернути особливу увагу на його потужність, адже збільшити її буде неможливо. Щоб не прогадати, заздалегідь підрахуйте загальну потужність всіх приладів, які працюватимуть одночасно.

  Переваги використання автономних СЕС

  Основні переваги незалежних СЕС:

  • повністю безшумний режим роботи;
  • безпечність та надійність;
  • не завдають шкоди навколишньому середовищу;
  • можуть використовуватись як резервні або основні електростанції;
  • можливий монтаж навіть у найвіддаленіших районах;
  • простота в обслуговуванні.

  Варто враховувати той факт, що при зменшенні сонячної активності (нічний час, суцільна хмарність, зимовий період) ресурс генерації електроенергії зменшується. Але водночас СЕС дозволяють заощаджувати на оплаті комунальних послуг, дають можливість бути енергонезалежним.

  Якщо вас зацікавила автономна сонячна електростанція, ціна на необхідне обладнання та на роботи з монтажу, треба розуміти, що остаточна вартість комплексу залежить від багатьох факторів, зокрема – від місця розташування, розмірів, кількості приладів, якими планується користуватись. Щоб отриманий результат відповідав вашим очікуванням, варто скористатись послугами справжніх професіоналів з компанії Solar Family. 

  От admin